p17

Boek Delft Charles Kemper

Boek Delft klein

Charles Kemper

delft getekend door charles kemper

beperkte voorraad

Delft getekend door Charles Kemper. A4 formaat liggend ingebonden hardcover 40 prachtige pentekeningen met 40 beschrijvingen. Zeer fraai boek.